Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: About
th: เกี่ยวกับ
