Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
