Languages Dropdown (Bootstrap) (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: About
lv: Par
