LanguageWire Translation Provider (12.1.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: No users available.
ca: No hi ha usuaris disponibles.

en: - Select -
ca: - Selecciona -
