LanguageWire Translation Provider (12.1.6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Usuário

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Users
pt: Usuários

en: No users available.
pt: Nenhum usuário disponível.

en: Content settings
pt: Configurações de conteúdo

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Bundle ID
pt: ID do Pacote
