LanguageWire Translation Provider (13.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: No users available.
eu: Ez dago erabiltzailerik.

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
