Laravel Helpers (11.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Age
ca: Temps

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Rules
ca: Regles

en: Data
ca: Dades
