Laravel Helpers (11.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Age
et: Vanus

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Email
et: E-kiri

en: Rules
et: Reeglid

en: Data
et: Andmed
