Laravel Helpers (11.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Age
ja: 年齢

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Rules
ja: ルール

en: Data
ja: データ
