Laravel Helpers (11.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
