Laravel Helpers (11.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Age
nl: Leeftijd

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Rules
nl: Regels

en: Data
nl: Gegevens

en: Favorite
nl: Favoriet
