Laravel Helpers (11.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Age
oc: Atge

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Rules
oc: Règlas

en: Data
oc: Donadas
