Laravel Helpers (11.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Age
ru: Возраст

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Rules
ru: Правила

en: Data
ru: Данные

en: Favorite
ru: Избранное
