Laravel Helpers (11.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Age
ta: வயது

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Data
ta: தரவு
