Laravel Helpers (11.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Age
ar: العمر

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Data
ar: المعطيات
