Laravel Helpers (11.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Age
be: Узрост

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Rules
be: Правілы

en: Data
be: Дадзенныя
