Laravel Helpers (11.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
