Laravel Helpers (11.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Age
es: Edad

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Rules
es: Reglas

en: Data
es: Datos
