Laravel Helpers (11.0.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Age
fi: Ikä

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Rules
fi: Säännöt
