Laravel Helpers (11.0.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Age
gu: ઉંમર

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Data
gu: માહિતી
