Laravel Helpers (11.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Age
he: גיל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Email
he: דוא"ל

en: Rules
he: כללים

en: Data
he: נתונים
