Laravel Helpers (11.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Age
hi: उम्र

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Rules
hi: नियम
