Laravel Helpers (11.0.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Age
hu: Kor

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Email
hu: E-mail

en: Rules
hu: Szabályok

en: Data
hu: Adat
