Laravel Helpers (11.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Age
it: Età

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Rules
it: Regole

en: Data
it: Dati
