Laravel Helpers (11.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Age
lv: Vecums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Data
lv: Dati
