Laravel Helpers (11.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Age
my: အသက်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
