Laravel Helpers (11.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Age
ro: Vârstă

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Rules
ro: Reguli

en: Data
ro: Dată
