Laravel Helpers (11.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Age
sk: Vek

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Data
sk: Údaje
