Laravel Helpers (11.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Age
tr: Yaş

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Rules
tr: Kurallar

en: Data
tr: Veri
