Laravel Helpers (11.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Age
uk: Вік

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Rules
uk: Правила

en: Data
uk: Дані

en: Favorite
uk: Улюблений
