Laravel Helpers (11.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Age
vi: Tuổi

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Favorite
vi: Ưa thích
