Last Visited Pages (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: @name format: @date
cs: Formát @name: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
cs: Viz <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">dokumentace formátů data v PHP</a>.
