Last Visited Pages (1.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: Number of items to show
es: Número de elementos a mostrar

en: Custom date format
es: Formato de fecha personalizado

en: @name format: @date
es: @name formato: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
es: Compruebe <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">la documentación para formatos de fecha de PHP</a>.
