Last Visited Pages (1.1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: @name format: @date
uk: Формат @name: @date

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
uk: Див. <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">документацію з форматів дати PHP</a>.
