Launch Checklist (1.1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Content
sk: Obsah

en: Links
sk: Odkazy

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Modules
sk: Moduly

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Database
sk: Databáza

en: General
sk: Všeobecné

en: Other
sk: Ostatné

en: Webform
sk: Webformulár

en: Base URL
sk: Základná URL

en: User Permissions
sk: Používateľské oprávnenia

en: Google Analytics module
sk: Modul Google Analytics

en: Block layout
sk: Bloky
