Launch Checklist (1.1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Content
te: సారము

en: Links
te: లంకెలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Database
te: డేటాబేస్

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర
