Launch Checklist (1.1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Links
th: ลิงก์

en: Views
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: General
th: ทั่วไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: Privacy Policy
th: นโยบายความเป็นส่วนตัว

en: Block layout
th: รูปแบบบล็อก
