Launch Checklist (1.1.10) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Content
da: Indhold

en: Modules
da: Moduler

en: Theme
da: Tema

en: General
da: Generelt

en: Other
da: Anden

en: Webform
da: Webformular

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Coder Module
da: Coder-modul

en: Google Analytics module
da: Google Analytics-modul

en: Progress
da: Fremdrift

en: Headings
da: Overskrifter

en: Block layout
da: Blok-layout

en: Unused Modules
da: Ubrugte moduler
