Launch Checklist (1.1.10) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Links
ka: ბმულები

en: Modules
ka: მოდულები

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა
