Launch Checklist (1.1.10) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Content
sv: Innehåll

en: Links
sv: Länkar

en: Views
sv: Vyer

en: Modules
sv: Moduler

en: Theme
sv: Tema

en: Database
sv: Databas

en: General
sv: Allmän

en: Other
sv: Övriga

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Favicon
sv: Bokmärkesikon

en: Google Analytics module
sv: Modulen Google Analytics

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Progress
sv: Framsteg

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: Headings
sv: Rubriker

en: Checklists
sv: Checklistor

en: Block layout
sv: Blocklayout
