Launch Checklist (1.1.11) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Content
ca: Contingut

en: Links
ca: Enllaços

en: Modules
ca: Mòduls

en: Theme
ca: Tema

en: Database
ca: Base de dades

en: Other
ca: Altres

en: Webform
ca: Formulari web

en: Base URL
ca: URL base

en: Headings
ca: Capçaleres

en: EU Cookie Compliance
ca: Compliment de la normativa de la UE sobre les cookies

en: Block layout
ca: Disposició dels blocs

en: Private Files Directory
ca: Directori de fitxers privats
