Launch Checklist (1.1.11) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Modules
el: Μονάδες

en: Theme
el: Θέμα

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Google Analytics module
el: Μονάδα Google Analytics

en: Block layout
el: Διάταξη μπλοκ
