Launch Checklist (1.1.11) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Content
et: Sisu

en: Links
et: Lingid

en: Views
et: Vaated

en: Modules
et: Moodulid

en: Theme
et: Teema

en: Database
et: Andmebaas

en: General
et: Üldine

en: Other
et: Muu

en: Webform
et: Veebivorm

en: XML Sitemap
et: XML sisukaart

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: Block layout
et: Plokkide paigutus
