Launch Checklist (1.1.11) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Content
hu: Tartalom

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Views
hu: Nézetek

en: Modules
hu: Modulok

en: Theme
hu: Smink

en: Database
hu: Adatbázis

en: General
hu: Általános

en: Other
hu: Egyéb

en: Webform
hu: Űrlap

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: XML Sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Google Analytics module
hu: <em>Google Analytics</em> modul

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Headings
hu: Főcímek

en: Checklists
hu: Ellenőrzőlisták

en: Block layout
hu: Blokk elrendezés

en: Private Files Directory
hu: Privát fájlok könyvtára
