Launch Checklist (1.1.11) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Content
id: Konten

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Views
id: View

en: Modules
id: Modul

en: Theme
id: Tema

en: General
id: Umum

en: Other
id: Lainnya

en: Base URL
id: URL dasar

en: XML Sitemap
id: Peta situs XML

en: Headings
id: Judul

en: Block layout
id: Layout blok
