Launch Checklist (1.1.11) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Content
nl: Inhoud

en: Views
nl: Overzichten

en: Theme
nl: Thema

en: General
nl: Algemeen

en: Other
nl: Andere

en: Webform
nl: Formulier

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Input Formats
nl: Invoerformaten

en: User Permissions
nl: Gebruikersrechten

en: Status Report
nl: Statusrapport

en: Progress
nl: Voortgang

en: Headings
nl: Koppen

en: Block layout
nl: Blokindeling

en: Private Files Directory
nl: Map voor afgeschermde bestanden
