Launch Checklist (1.1.12) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Content
ar: المحتوى

en: Links
ar: روابط

en: Views
ar: الرؤى

en: Modules
ar: الوحدات

en: Theme
ar: حلة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: General
ar: عام

en: Other
ar: آخر

en: Favicon
ar: أيقونة الموقع
