Launch Checklist (1.1.12) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Content
cy: Cynnwys

en: Links
cy: Dolenni

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Theme
cy: Thema

en: General
cy: Cyffredinol

en: Other
cy: Arall

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Google Analytics module
cy: Modiwl Dadnsoddi Gwgl
