Launch Checklist (1.1.12) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Content
eu: Edukia

en: Links
eu: Estekak

en: Views
eu: Bistak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Theme
eu: Tema

en: Database
eu: Datu-base

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: Google Analytics module
eu: Google Analytics modulua

en: Block layout
eu: Blokeen diseinua

en: Private Files Directory
eu: Fitxategi pribatuen direktorioa
