Launch Checklist (1.1.12) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Links
gu: કડીઓ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય
